|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | 228 Socket |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Panel Color | White |
| Product Certification | CE |
| Conductor Material | Phosphor Bronze |
| For Export Only | Yes |
| Operating Temperature | -20°C To 50°C |
| Current | 10A/16A |
| Frequency | 50/60Hz |
| Brand | UBARO |
| Warranty | 3 Years |
| Standard | EU Standard |