|
|
| Brand Name: | UBARO Ai UNIVERSAL REMOTE |
| Model Number: | ONE |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | Western Union,L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability: | 5000 Pcs |
| Application Range | Home Decoration, Office Decoration and Hotel Decoration |
|---|---|
| Product Certification | CE |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Current | 1A |
| WiFi Type | 2.4Ghz |
| System Support | Tuya Smart, Smart Life, Google Home, Alexa |
| Weight | 29g |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Rated Voltage | 5V |
| Housing Material | Flame Retardant PC |