| Brand Name: | Ubaro Smart Switch |
| Model Number: | 228 Zigbee Smart Switch&Socket |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Protection Function | Overload Protection |
| Zigbee Standard | Zigbee802.15.4 |
| Rated Current | 10A |
| Current Rating | 10A/16A |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Power | 300W |
| Product Certification | CE |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | Tempered Glass |
| Working Temperature | -20~55℃ |