|
|
| Brand Name: | Ubaro br Smart Switch Socket |
| Model Number: | 118 BR 2-Gang Smart Switch&socket |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Product Name | Smart Switch And Socket |
|---|---|
| Housing Material | Durable PC for long-lasting use |
| Certification | CE certified for safety and reliability |
| Compatibility | Tuya Smart, IFTTT, Smart Life, Google Home, Alexa, Google Assistant |
| Color | White |
| For Export Only | Yes |
| Rated Voltage | AC100-240V |
|---|---|
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Current | 20A |
| Rated Power | 5-600W Per Gang |
| Conductor Material | Phosphor Bronze |
| Standard | BR Standard |
| Operating Temperature | -20~55℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | UBARO |