|
|
| Brand Name: | Ubaro Us Smart Switch Socket |
| Model Number: | 118 US 2-Gang Smart Switch&socket |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Rated Voltage | AC100-240V |
| Rated Current | 10A (switches) |
| Rated Power | 5-600W Per Gang |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Conductor Material | Phosphor Bronze |
| Standard | US Standard |
| Operating Temperature | -20~55℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | UBARO |