|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Product Name | Switch And Socket |
| Brand | UBARO |
| Shell Material | ABS+PC |
| Wireless Connectivity | Wi-Fi IEEE 802.11 B/g/n 2.4GHz |
| Type | Wall-mounted |
| Protection Function | Child Safety Shutter |
| Rated Voltage | AC240V |
| Rated Current | 16A |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Special Functions | Power Monitoring, Voice Control, Timer, Remote Control, APP Sharing |
| Certification | CE Certified |
| For Foreign Trade | Yes |