|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Brand | UBARO |
|---|---|
| Application | Smart Home |
| Special Functions | Power Monitoring, Voice Control, Timer, Remote Control, APP Sharing |
| Certification | CE Certified |
| Rated Power | 3500W |
| Rated Current | 16A |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Shell Material | ABS+PC |
| Supported Apps | Tuya Smart |
| Protection Function | Child Safety Shutter |