|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Supported System | iOS / Android |
| Socket Switch Standard | EU |
| Current Rating | 10A/16A |
| Foreign Trade Compatible | Yes |
| Application | Smart Home |
| Rated Power | 3500W |
| Wireless Connectivity | Wi-Fi IEEE 802.11 B/g/n 2.4GHz |
| Shell Material | ABS+PC |
| Warranty | 2-Year Warranty |
| Rated Current | 16A |