|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | 86Socket-gold |
| Standard | EU Standard (Schuko) |
| Rated Current | 16A |
| Protection Function | Built-in Child Safety Shutter |
| Panel Material | Tempered Glass Panel |
| Rated Power | 3500W |
| Dimensions | 86×86×35mm |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| For Foreign Trade | Yes |
| Application | For Home Use |
| Rated Voltage | AC 220V |