|
|
| Brand Name: | UBARO |
| Model Number: | F157-2AC-W |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | Western Union |
| Supply Ability: | 3000 Pcs |
| Conductor Material | Phosphor Bronze |
| Rated Frequency | 50/60HZ |
| Rated Power | 3500W |
| Mounting Box | European and Russian Standard |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| USB Output | 5V 2.1A |
| Product Dimensions | 157×86mm |
| Panel Material | Tempered Glass |
| Panel Color | White |
| Product Certification | CE |