|
|
| Brand Name: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Model Number: | EU-157-UC-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Shell Material | ABS+PC |
| Installation Hole Spacing | 60mm |
| Product Size | 157×86×35mm |
| Current Rating | 10A Max |
| Standby Power | 0.5W |
| Life Cycle | 100,000 Times |
| Standard | EU |
| Color | Black |
| Country of Origin | China |