|
|
| Brand Name: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Model Number: | EU-157-Usb-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Standby Power | 0.5W |
| Panel Material | Tempered Glass |
| Color | Black |
| WiFi Connectivity | 2.4GHz 802.11b/g/n |
| Product Size | 157×86×35mm |
| Fireproof Rating | 94-V0 |
| Maximum Current | 10A |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Installation Hole Spacing | 60mm |
| Operating Temperature | -20℃ to +50℃ |