|
|
| Brand Name: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Model Number: | EU-157-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | Western Union |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Operation Temperature | -20℃ to +50℃ |
| Maximum Current | 10A |
| Installation Hole Spacing | 60mm |
| Product Dimensions | 157×86×35mm |
| WiFi Connectivity | 2.4GHz 802.11b/g/n |
| Mechanical Life | 100,000 operations |
| Standby Power | 0.5W |
| Certification Standard | EU |
| Warranty | 1 Year Limited |