|
|
| Brand Name: | UBARO-Thermostat |
| Model Number: | K6MH-16A-WiFi-Black |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | L/C TT Western Union Paypal |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Temperature Accuracy | ±1℃ |
| Temperature Setting Range | 5℃ to 40℃ |
| Product Dimensions | 86*86*42mm |
| Supply Voltage | AC90-240V |
| Working Environment | -5°C to 50°C |
| Self-consumption Power | <1W |
| Temperature Sensor | NTC |
| Display Screen | LED |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |