|
|
| Brand Name: | UBARO-Thermostat |
| Model Number: | EAST2-16A-WiFi-White |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | L/C TT Western Union Paypal |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Input Voltage | AC 90-240V |
| Sensor Wire | Included |
| Working Environment | 5-50 ℃ |
| Temperature Accuracy | ±1℃ |
| WiFi Standard | WiFi 2.4GHz B/g/n |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Sensor | NTC |
| Screen | LED Display Screen |
| Self-consumption Power | <1W |
| Size | 86×86×42mm |