|
|
| Brand Name: | UBARO-Thermostat |
| Model Number: | SDM616A Electric Heating |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | L/C TT Western Union Paypal |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Temperature Range | 5℃ - 40℃ |
| Antifreeze Temperature | 5℃ |
| Supply Voltage | AC90-240V |
| Current Load | 10A |
| Electric Heating Capacity | 16A |
| Temperature Accuracy | ±1℃ |
| Wi-Fi Standard | 2.4GHz B/g/n |
| Self-consumption Power | <1W |
| Dimensions | 86×86×40mm |
| Warranty | 1 Year Limited |