|
|
| Brand Name: | UBARO-Thermostat |
| Model Number: | SDM6 |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | L/C TT Western Union Paypal,Western Union |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Temperature Setting | 5-40 °C |
| WiFi Frequency | 2.4GHz 802.11b/g/n |
| Material | Anti-flammable PC |
| Display Screen | LED |
| Product Size | 86*86*40MM |
| Energy Saving Features | Auto-schedule, Home/Away Assist, Energy History |
| Water Thermostat Current | 3A |
| Temperature Sensor | NTC |
| Control Method | Mobile App, Voice Control, Manual |
| Package Size | 110*100*68MM |