|
|
| Brand Name: | UBARO-Thermostat |
| Model Number: | SDM9 |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | Price Negotiable |
| Payment Terms: | L/C TT Western Union Paypal,Western Union |
| Supply Ability: | 2000 Pcs |
| Voltage | AC90-240V |
| Water Thermostat Current | 3A |
| Current Load | 10A |
| Connectivity | WiFi |
| Sensor Type | NTC |
| Temperature Range | 5℃ - 60℃ |
| Voice Assistant Support | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |